Dragon Ball Sparking! ZERO na nowym materiale prosto z Anime Expo! Gra będzie niezwykle widowiskowa

Dragon Ball Sparking! ZERO

Właśnie trwa Anime Expo, czyli ogromna impreza, która z całego świata przyciąga fanów japońskiej szkoły tworzenia animowanych dzieł. W związku z wydarzeniem, również wydawcy gier zapowiadają kolejne produkcje oparte na kultowych dziełach. Niedawno informowaliśmy o nowej produkcji na postawie Bleacha, a teraz przyszedł czas na Dragon Balla.

Walka Son Goku na nowym gameplayu Dragon Ball Sparking! ZERO

Gameplay z Dragon Ball Sparking! ZERO

Podczas panelu Bandai Summer Showcase, który jest częścią Anime Expo, zaprezentowana została potyczka Goku Black Rose kontra Goku Ultra Instinct w nadchodzącym Dragon Ball Sparking! ZERO. To, co od razu rzuca się w oczy to ogromna widowiskowość starcia, a także multum umiejętności specjalnych, które zostaną oddane w ręce graczy. Ponadto same areny są obszerne, co daje spore pole do manewru podczas starć.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dragon Ball Sparking! ZERO to bijatyka na arenach, stworzona na licencji kultowej mangi. Gra pierwszy raz zapowiedziana została w grudniu 2023 roku, a planowo produkcja ma zadebiutować 8 października 2024 roku na PS5, Xboxach Series X|S i komputerach PC.

Planujecie zakup nadchodzącego Dragon Ball Sparking! ZERO? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.