Bleach Rebirth of Souls oficjalnie zapowiedziane! Capcom przedstawia grę na podstawie kultowego anime

Bleach Rebirth of Souls

Podczas gdy takie tytuły jak Dragon Ball, Naruto, czy One Piece regularnie otrzymują gry na licencji, tak fani Bleacha raczej nie mają powodów do zadowolenia w tej kwestii. Sytuacja ta jednak właśnie uległa zmianie. Bandai Namco bowiem właśnie przedstawiło trailer nowej gry sygnowanej kultowym anime.

Bleach Rebirth of Souls na pierwszym zwiastunie

Zwiastun Bleach Rebirth of Souls

Pierwszy zwiastun Bleach Rebirth of Souls nie zdradza zbyt wiele. Po materiale jednakże można wywnioskować, że produkcja będzie bijatyką na obszernych arenach, z nastawieniem na duży rozmach i sporą ilość efektów specjalnych. Co jednak najważniejsze to fakt, że gra pojawi się na poprzedniej oraz obecnej generacji konsol PlayStation i Xbox, a także na komputerach PC.

Nie jest jeszcze znana data premiery Bleach Rebirth of Souls. Sam zwiastun natomiast został przedstawiony podczas imprezy Anime Expo, która właśnie odbywa się w Los Angeles. Wygląda więc na to, że fani Bleacha mogą już zacierac ręce, bowiem w końcu po latach, otrzymają pełnoprawną produkcję ze świata stworzonego przez Tite Kubo.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: YouTube (Bandai Namco)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.