Dragon Ball The Breakers i trzy inne gry za darmo przez weekend! Oferta Xbox Free Play Days ujawniona

Xbox Free Play Days Dragon Ball Goku

Aby tradycji stało się zadość, Microsoft ujawnił dzisiaj zupełnie nową listę gier dostępnych w ramach Xbox Free Play Days. W zeszły weekend gracze mieli możliwość sprawdzić trzy gry w tym Fallout 76. Tym razem producent Xboxów postanowił postawić na produkcje oparte o twórczość Akiry Toriyamy z dodatkiem ciekawego FPS-a.

Dragon Ball The Breakers, Dragon Ball Xenoverse 2, Dragon Ball Fighter Z i Deep Rock Galactic za darmo w ramach Xbox Free Play Days ( 2-5 listopada)

Dragon Ball The Breakers — zwiastun premierowy

W tym tygodniu Microsoft w ramach oferty Xbox Free Play Days ma do zaoferowania graczom aż cztery pozycje, które mogą zainteresować tych, którzy nie mają jeszcze gamingowych planów na weekend. Subskrybenci Xbox Game Pass Core oraz Ultimate mogą sprawdzić wspomniane wyżej gry za darmo do najbliższej niedzieli, a więc 5 listopada.

Pewnym wyjątkiem jest tu Deep Rock Galactic, które darmowe było już w zeszłym tygodniu i pozostanie takie aż do przyszłego czwartku.

Przeczytaj też: Gry podobne do Uncharted

Oferta na ten weekend na pewno zadowoli wszystkich fanów Goku i spółki, którzy nie mieli jeszcze okazji ograć wymienionych wyżej produkcji. Może być to też świetna okazja, aby w ogóle zaznajomić się z tym szalenie popularnym IP, które obejmuje gry, anime, mangi oraz filmy.

A jak Wy oceniacie ofertę Xbox Free Play Days na ten weekend? Coś trafiło tutaj w Wasze gusta? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.