Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi wraca do żywych! Bandai Namco pracuje nad nową odsłoną serii

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 4

Dobre wieści dla miłośników bijatyk, którzy tęsknią za serią Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi. Bandai Namco poinformowało, że pracuje nad nową odsłoną wspomnianego cyklu. Wydawca nie podzielił się niestety żadnymi szczegółami na temat produkcji. Japońska firma zaprezentowała jedynie krótki teaser, który pozwala przyjrzeć się nowej oprawie wizualnej.

REKLAMA

Bandai Namco zapowiedziało nową odsłonę serii Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi


「ドラゴンボール Sparking!」シリーズ
最新作情報が解禁!


映像はコチラから↓#ドラゴンボール #バトルアワー pic.twitter.com/VMMPWWeSUr

— ドラゴンボールゲームスバトルアワー2023公式 (@db_eventpj_jp) March 5, 2023


「ドラゴンボール Sparking!」シリーズ
最新作情報が解禁!


映像はコチラから↓#ドラゴンボール #バトルアワー pic.twitter.com/VMMPWWeSUr

— ドラゴンボールゲームスバトルアワー2023公式 (@db_eventpj_jp) March 5, 2023

O powrocie serii Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi poinformowano podczas weekendowych mistrzostw świata w grze Dragon Ball FighterZ. Udostępniony przez Bandai Namco materiał promocyjny nie ujawnia jednak zbyt wielu informacji na temat produkcji. Firma nie podzieliła się nawet przybliżoną datą premiery.

Wydawca nie zdradził też, na jakich platformach ukaże się nowe Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi. Sam teaser stanowi natomiast nostalgiczną podróż dla fanów serii. Dopiero na końcu materiału można zobaczyć transformację Son Goku w Super Saiyan Blue, która jednocześnie pozwala przyjrzeć się oprawie wizualnej nadchodzącej odsłony cyklu.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Wiedźmina

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3, czyli ostatnia pełnoprawna odsłona serii, zadebiutowała na rynku w 2007 roku. W późniejszych latach gracze mieli jeszcze okazję zapoznać się natomiast m.in. z takimi tytułami jak Dragon Ball Z: Tenkaichi Tag Team czy też Dragon Ball Z: Ultimate Tenkaichi.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!