Dragon’s Dogma 2 z darmowym kreatorem postaci przed premierą. Stwórzcie już teraz wymarzonego bohatera

Dragon's Dogma 2

Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od premiery najnowszej gry Capcomu, czyli Dragon’s Dogma 2. Tytuł ten w ostatnim czasie jest dość mocno promowany przez japońskiego wydawcę, choć ostatnie informacje o maksymalnie 30 kl./s. na konsolach PS5 i Xbox Series X|S mogły rozczarować niektórych graczy. Teraz w ramach promocji twórcy udostępnili za darmo kreator postaci dla wszystkich, którzy lubią bawić suwaczkami, aby stworzyć swoją wymarzoną postać.

Dragon’s Dogma 2 z kreatorem postaci jeszcze przed premierą

Kreator postaci w Dragon’s Dogma 2

Dokładnie dziś na Steamie, PS Store oraz Xbox Store udostępniony został darmowy kreator postaci do Dragon’s Dogma 2. Edytor ten pozwoli nam nie tylko wykreować swoją główną postać wedle własnych upodobań, ale także ustalić wygląd dla jednego z naszych towarzyszy sterowanych przez komputer.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dość szybko w sieci pojawiły się materiały prezentujące możliwości tego kreatora i trzeba przyznać, że są one naprawdę imponujące. Poza standardowymi elementami, takimi jak rasa, płeć, rodzaj i kolor włosów możemy bawić się suwakami związanymi z sylwetką, rodzajem chodu, a nawet posturą.

Dzięki temu nasi bohaterowie mogą nie tylko wyglądać tak, jak chcemy, ale też poruszać się zgodnie z naszym uznaniem. Fakt ten zasługuje na spore uznanie i widać, że w tej kwestii Capcom naprawdę się przyłożył.

Wydanie darmowego kreatora postaci to też całkiem ciekawa akcja marketingowa, która może dodatkowo napędzić sprzedaż Dragon’s Dogma 2. Czy rzeczywiście tak będzie? Tego dowiemy się po premierze, która zaplanowana jest na 21 marca 2024 roku. Gra dostępna będzie na PC, PS5 oraz Xbox Series X.

Źródło: Steam/PS Store/Xbox Store

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.