Oszust w akcji na nowym gameplayu z Dragon’s Dogma 2! Unikalna klasa postaci ma ciekawą broń

dragon's dogma 2

W zeszłym tygodniu udostępniony został długi gameplay z Dragon’s Dogma 2. Pojawił się również zwiastun od Nvidii, na którym mogliśmy zobaczyć, jak gra prezentuje się w wersji na PC. Tymczasem redakcja IGN miała okazję przetestować, jak w akcji sprawdza się ciekawa klasa postaci – Oszust.

Oszust na nowym gameplayu z Dragon’s Dogma 2

Dragon’s Dogma 2 – gameplay

W sieci pojawił się już nowy materiał promocyjny prezentujący kolejne fragmenty z gry Dragon’s Dogma 2. Opublikowany gameplay koncentruje się na unikalnej klasie postaci, jaką jest Oszust. Jak przyznaje redaktor IGN, styl rozgrywki, który proponuje wspomniana klasa, nie jest podobny „do niczego, co widział w otwartym świecie gier akcji”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Z materiału możemy się dowiedzieć, że Oszust jest tak naprawdę pacyfistą. Postać wyposażona jest w nietypową broń – kadzielnicę – która nie zadaje obrażeń lub rani wroga w niewielkim stopniu. Jest jednak świetnym narzędziem do tego, aby przyciągać uwagę przeciwników i wprowadzać ich w błąd.

Oszust posiada również specjalną zdolność, dzięki której może wzywać swojego sobowtóra posiadającego własny pasek życia. Postać może także wytworzyć fałszywe ściany lub podłoża, które wrogom zdawać się będą prawdziwe, co pozwala zdobyć przewagę w pewnych warunkach środowiskowych. Ciekawym rozwiązaniem jest też możliwość opuszczenia swojego ciała, aby zbadać okolicę, poruszając się w formie projekcji astralnej.

Zobacz też: Gry podobne do Far Cry

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że Dragon’s Dogma 2 zadebiutuje na rynku 22 marca 2024 roku. Produkcja zmierza na komputery osobiste, PlayStation 5 oraz Xboxy Series X|S.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.