Dragon’s Dogma 2 zachwyca na zwiastunie od Nvidii! Gra zadebiutuje z DLSS 3 i Ray Tracingiem

dragon's dogma 2

Kilka dni temu mogliśmy rzucić okiem na długi gameplay z Dragon’s Dogma 2. Entuzjaści RPG-ów akcji z pewnością wyczekują premiery produkcji Capcom, a kolejne materiały tylko podkręcają atmosferę przed debiutem gry na rynku. Tym razem w sieci pojawił się zwiastun od Nvidii, który prezentuje pecetową wersję gry.

Dragon’s Dogma 2 na nowym zwiastunie. Gra zadebiutuje z DLSS 3 i Ray Tracingiem

Zwiastun Dragon’s Dogma 2 NVIDIA DLSS 3 & Ray Tracing

Firma Nvidia zaprezentowała właśnie nowy zwiastun Dragon’s Dogma 2. Jak informuje producent kart graficznych na oficjalnej stronie, gra Capcomu w dniu premiery otrzyma wsparcie dla DLSS 3. Pełni wrażeń ma natomiast dopełnić technologia Ray Tracingu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Trailer przedstawia natomiast wersję gry przeznaczoną na komputery osobiste – trzeba przyznać, że tytuł zapowiada się niezwykle obiecująco pod wieloma względami. Zainteresowani mogą również sprawdzić wymagania sprzętowe Dragon’s Dogma 2, które zostały udostępnione jakiś czas temu.

Zobacz też: Projektor do domu

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że Dragon’s Dogma 2 zadebiutuje na rynku 22 marca 2024 roku. Produkcja Capcomu trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X|S i PlayStation 5.

Źródło: Nvidia, YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.