Dragon’s Dogma 2 może pochwalić się znakomitym wynikiem pomimo kontrowersji. Gra osiągnęła nowy rekord

Dragon's Dogma 2

Dragon’s Dogma 2 to produkcja, która zebrała pochwały od recenzentów oraz jednocześnie tytuł, wokół którego pojawiły się spore kontrowersje. Na wierzch bowiem wypłynął fakt, że Capcom zataił przed dziennikarzami implementację mikropłatności w grze, co spotkało się z potężną krytyką graczy. Okazuje się jednak, że mimo tego pozycja osiąga rewelacyjne wyniki, a chętnych do zabawy nie brakuje.

Dragon’s Dogma 2 cieszy się dużą popularnością na platformie Steam

Statystyki Dragon’s Dogma 2 na platformie Steam z dnia 22.03.2024

Według najnowszych danych z platformy Steam, Dragon’s Dogma 2 przekroczyło 200 tysięcy graczy, którzy jednocześnie bawili się przy produkcji. Wygląda więc na to, że liczne kontrowersje związane z mikrotransakcjami oraz wgranym zabezpieczeniem Denuvo nie powstrzymały chętnych do sprawdzenia gry.

Dragon’s Dogma 2 to sequel produkcji RPG wydanej w 2012 roku. Pozycja spotkała się z ciepłym przyjęciem, nie licząc wymienionych wyżej kontrowersji związanych z modelem biznesowym gry. Pomijając więc fakt niesmacznej zagrywki wydawcy, jest to naprawdę solidna pozycja, co potwierdzają najnowsze dane ze Steama.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: SteamDB

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.