Dragon’s Dogma 2 ocenione w pierwszym kraju! Premiera gry może być bliżej niż sądzimy

Dragon's Dogma 2

Dragon’s Dogma 2 jawi się obecnie jako jedna z ciekawszych premier w przeciągu kilku najbliższych miesięcy. Mimo że pełnoprawna kampania reklamowa jeszcze nie wystartowała, tak dowiedzieliśmy się nieco na temat inspiracji twórców hitem Rockstara, czyli GTA 5, a także tego, iż tytuł ten będzie w stanie nas dość mocno zaskoczyć i to pomimo brak oskryptowanych wydarzeń. Teraz zaś pojawiły się pierwsze poważne poszlaki, które pozawalają sugerować, że pozycja ta trafi na sklepowe półki szybciej, niż zakładamy.

Dragon’s Dogma 2 ocenione w Arabii Saudyjskiej

Okazuje się, że Dragon’s Dogma 2 otrzymało klasyfikację wiekową w pierwszym kraju na świecie; mowa dokładniej o Arabii Saudyjskiej. Produkcja oczywiście otrzymała raiting 18+ co raczej nie powinno nikogo przesadnie dziwić. Zapewne podobnie zostanie ona oceniona w pozostałych częściach świata.

Informacja o wystawionej ocenie pozwala sugerować, że premiera tej pozycji jest bliższa, niż może się nam wydawać. Na ten moment Capcom milczy w tej sprawie, jednak powyższe wskazówki pozwalają domyślać się, że faktycznie coś jest na rzeczy.

Przeczytaj też: Najlepsze tanie gry Steam

W najbliższym czasie Japończycy będą mieli kilka dobrych okazji do zaprezentowania swojej gry, a jedną z nich bez wątpienia będzie The Game Awards 2023. Być może firma chce poczekać do kolejnego wydarzenia organizowanego przez Sony lub tym razem — dla odmiany — przez Microsoft.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.