Dragon’s Dogma 2 nie należy do rekordzistów w kwestii rozmiaru na dysku twardym. Znana jest wielkość gry

Dragon's Dogma 2

Premiera drugiej części Dragon’s Dogma zbliża się wielkimi krokami. Twórcy wypuścili już kreator postaci do swojego dzieła, aby wszyscy chętni mogli na spokojnie stworzyć własnego protagonistę. Niedawno temu pojawiła się także możliwość pobrania całej gry w wersji na Xboxy, dzięki czemu znany jest jej rozmiar na dysku.

Dragon’s Dogma 2 można już pobierać na konsole Xbox

Pełną wersję Dragon’s Dogma 2 można już pobierać na konsole Xbox. Oczywiście możliwość zagrania w ten tytuł zostanie odblokowana dopiero na premierę jednakże, aby zaoszczędzić czas, można już ściągnąć dane gry na dysk. Dzięki tej usłudze znany jest rozmiar gry, który wynosi 69.94 GB w wersji na sprzęty zielonych.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co ciekawe, w sieci pojawiła się też informacja o rozmiarze Dragon’s Dogma 2 w wersji na PS5. Edycja ta będzie nieco lżejsza od Xboxowego odpowiednika, bowiem będzie ważyć 64.391 GB. Posiadacze sprzętu Sony, którzy chcą pobrać wcześniej grę, będą mogli to zrobić dopiero 20 marca.

Dragon’s Dogma 2 zadebiutuje 21 marca 2024 roku. Tytuł jest wyczekiwanym sequelem RPG wydanego w 2012 roku. Warto dodać, że kontynuacja wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród graczy, dzięki opublikowanemu kreatorowi postaci.

Źródło: Twisted Voxel

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.