CD Projekt RED zostało wydawcą Drake Hollow — gry, która zadebiutowała 2 lata temu

Drake Hollow

CD Projekt RED w zeszłym roku zakupiło The Molassess Flood, które teraz pracuje nad niezapowiedzianym jeszcze tytułem w uniwersum z portfolio warszawskiego studia. Dwa lata temu zespół opracował mało popularne Drake Hollow, które zostało pierwotnie wydane przez Curve Digital. Okazuje się jednak, że ostatnio na Steamie nastąpiła zmiana — teraz pod grą podpisuje się polski wydawca.

REKLAMA

CD Projekt RED wydawcą Drake Hollow

Zwiastun Drake Hollow

Drake Hollow reprezentuje gatunek gier indie i niestety nigdy nie zdobyło przesadnej popularności. Niemniej CD Projekt RED interesuje się nawet mniejszymi tytułami, czego doskonałym dowodem jest fakt, że firma została wydawcą tej produkcji, wypierając Curve Digital. Zmiana zaszła na Steamie dwa dni temu, co potwierdza SteamDB.

Przeczytaj też: Słuchawki do PS5

W rozmowie z portalem PolskiGameDev PR Project Manager CD Projekt RED poinformowała, że dla firmy „naturalne jest, aby pełnić rolę wydawcy dla bostońskiego dewelopera”. Jak się okazuje, stwierdzenie dotyczy nawet produkcji, które miały swoją premierę już dawno temu. To dość nietypowa sytuacja, która może sugerować, że np. w przyszłości gra trafi na dodatkowe platformy.

Przeczytaj też: Mody do The Sims 4

Co ciekawe, The Molassess Flood opracowało jeszcze The Flame in the Flood, ale na Steamie wydawcą gry wciąż jest Curve Digital. Ciekawe, czy w najbliższym czasie zmiana zajdzie także i tutaj?

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!