Dredge: The Iron Rig to nadchodzący dodatek do zeszłorocznego hitu. Premiera już niebawem

Dredge The Iron Rig

Dredge to świetnie przyjęty tytuł wędkarski, który zadebiutował w 2023 roku. Produkcja z miejsca zyskała wielu fanów, toteż nic dziwnego, że deweloperzy postanowili opracować dodatek do swojego dzieła. Wspomniane DLC otrzymało właśnie nowy zwiastun z datą premiery, który pokazany został podczas wydarzenia Future Games Show 2024.

Dredge: The Iron Rig jest tuż za rogiem

Zwiastun Dredge: The Iron Rig

Podczas wydarzenia Future Games Show 2024 zaprezentowanych zostało wiele tytułów Indie. Swojego pokazu doczekał się także dodatek do świetnego Dredge, który to zadebiutuje 15 sierpnia 2024 roku. Na zwiastunie można dostrzec nową lokalizację, oraz co za tym idzie multum zadań i wyzwań, które będą czekać na graczy.

Dredge to jedna z większych niespodzianek wydanych w 2023 roku. Niepozorna produkcja studia Black Salt Games, wydana przez Team 17 została pokochana przez graczy i odniosła wielki sukces. Wieść o DLC zatem jest rzeczą naturalną, a fani mogą już powoli szykować się na kolejną porcję rybackich przygód.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.