Drugi sezon Call of Duty: Modern Warfare 2 zaliczy opóźnienie? Wyciekła nowa data premiery

Call of Duty Modern Warfare 2

Call of Duty od miesięcy znajduje się na szczytach rankingów sprzedaży i wciąż cieszy się ogromną popularnością. Gracze cierpią jednak ostatnio na brak znaczących aktualizacji, co najwyraźniej może potrwać parę dodatkowych tygodni.

Opóźnienie drugiego sezonu Call of Duty: Modern Warfare 2

Profil CharlieIntel na Twitterze poinformował o nowym odkryciu dataminerów. Według danych znalezionych w plikach Call of Duty: Modern Warfare 2 drugi sezon MW2 i Warzone 2 ma zostać przesunięty z 1 lutego na 15 lutego 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Activision nie zabrało oficjalnie głosu w tej sprawie i może okazać się, że jest to po prostu jakaś pomyłka. Gdyby jednak pliki gry faktycznie zdradziły nową datę premiery drugiego sezonu, gracze nie będą zadowoleni. Fani trybu multiplayer od ponad miesiąca krytykują Infinity Ward za brak większych aktualizacji.

Przeczytaj też: Najlepszy VPN

Jeżeli powyższe doniesienia są prawdziwe, dłużej poczekamy prawdopodobnie również na szczegóły drugiego sezonu Call of Duty: Modern Warfare 2. Activision ma w zwyczaju prostymi infografikami zapowiadać zawartość swoich dużych aktualizacji.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.