Hogwarts Legacy dalej sprzedaje się świetnie. Preordery na Steamie popularniejsze od Call of Duty

Hogwarts Legacy

Podczas gdy Krafton próbuje radzić sobie ze słabą sprzedażą The Callisto Protocol, Avalanche Studios zalicza jeden triumf za drugim. Do premiery Hogwarts Legacy zostało jeszcze kilka tygodni, a gra cały czas trzyma się w czołówce rankingu najchętniej kupowanych gier Steama.

Sprzedaż preorderów Hogwarts Legacy na Steamie

Zwiastun Hogwarts Legacy

Już w zeszłym tygodniu widzieliśmy rankingi sprzedaży Steama i Hogwarts Legacy pierwszy raz pojawiło się na jego szczycie. Teraz nadchodząca produkcja Warner Bros. broni swojego tytułu. Preordery sprzedają się świetnie. Lista 10 najchętniej kupowanych gier na Steamie w minionym tygodniu prezentuje się następująco:

  1. Steam Deck (hardware)
  2. Hogwarts Legacy
  3. Call of Duty: Modern Warfare 2
  4. Raft
  5. Elden Ring
  6. One Piece Odyssey
  7. CS:GO Prime Status Upgrade
  8. Valve Index VR (hardware)
  9. High on Life
  10. Project Zomboid

Przeczytaj też: Monitor do laptopa – najlepsze modele

Większość gier nie znalazła się tutaj przypadkowo. Call of Duty i Elden Ring są stałymi bywalcami TOP10, Raft został przeceniony do niecałych 50 złotych, a High on Life już raz zawitało w tym rankingu. Popularność Hogwarts Legacy sugeruje z kolei, że Avalanche ma na swoich barkach niemałą presję.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z