DualSense Edge z datą premiery! Cena nowego kontrolera do PS5 może odstraszyć wielu graczy

DualSense Edge

W trakcie sierpniowej transmisji Gamescom Opening Night Live firma Sony zaprezentowała DualSense Edge, czyli nowy kontroler do PlayStation 5 stworzony z myślą o bardziej wymagających graczach. Dzisiaj natomiast japońska korporacja ujawniła dokładną datę premiery wspomnianego sprzętu, a także jego cenę. Jedno jest pewne – posiadacze PS5 muszą przygotować się na spory wydatek.

REKLAMA

Premiera DualSense Edge już na początku 2023 roku

DualSense Edge – zwiastun

Zgodnie z przekazanymi informacjami, DualSense Edge trafi do sprzedaży dokładnie 26 stycznia 2023 roku. Jeszcze w tym miesiącu – 25 października – gracze będą mogli złożyć zamówienie przedpremierowe na wspomniany kontroler. Wraz z datą premiery w sieci pojawił się także powyższy materiał wideo, który prezentuje właściwości sprzętu.

Nowy pad stworzony z myślą o bardziej wymagających posiadaczach PlayStation 5 wyceniono natomiast na 239,99 euro. Cena dla wielu użytkowników będzie więc zaporowa. Wraz z DualSense Edge do sprzedaży trafią również wymienne elementy analogów w cenie 24,99 euro.

Zobacz też: PS5 czy Xbox Series X

Gracze, którzy zdecydują się na zakup kontrolera DualSense Edge, w zestawie otrzymają również kabel USB, dwie standardowe nakładki, dwie nakładki High dome, dwie nakładki Low dome, dwa przyciski tylne pół kopułkowe, dwa przyciski tylne, obudowę złącza oraz etui. Koniecznie dajcie znać komentarzach, czy zamierzacie kupić nowego pada do PlayStation 5.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!