[Akt.] Dune Spice Wars zmierza do PC Game Pass

Dune Spice Wars

Dzisiaj Microsoft oficjalnie ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę listopada 2022. Na udostępnionej liście zabrakło co prawda Dune Spice Wars, ale teraz – kilka godzin później – dowiedzieliśmy się, że ta produkcja również zadebiutuje w abonamencie. Pecetowcy mają na co czekać!

Dune Spice Wars trafi do PC Game Pass

Zwiastun Dune Spice Wars

Dune Spice Wars to wysoko oceniana strategia czasu rzeczywistego z elementami 4X, która na ten moment znajduje się we wczesnym dostępie na Steamie. Jak na dobrego RTS-a przystało, motywem przewodnim zabawy są m.in. takie aspekty jak zdobywanie surowców, handel, rozbudowywanie swojej bazy czy walka z nieprzyjaciółmi.

Przeczytaj też: Najlepsze gry niezależne

Dune Spice Wars trafi do abonamentu PC Game Pass, ale nie wiemy kiedy – nie poznaliśmy dokładnej daty. Premiera pełnej wersji gry ma się odbyć w 2023 roku, więc niewykluczone, że dopiero wtedy zasili ona subskrypcję Microsoftu. Gdy Amerykanie podzielą się z nami konkretami, to na pewno podamy je dalej.

Aktualizacja – 12.11.2022, 13:13

Ogłoszono, że Dune Spice Wars trafi do biblioteki Xbox Game Pass 17 listopada 2022 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!