Dungeons & Dragons: Dark Alliance już dostępne w Xbox Game Pass

Dungeons & Dragons: Dark Alliance

W maju pisaliśmy, że Dungeons & Dragons: Dark Alliance trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. Na szczęście nic się w tej kwestii nie zmieniło, bo zgodnie z zapowiedzią wyczekiwana gra właśnie pojawiła się w bibliotece usługi Microsoftu. Co niektórzy z pewnością zacierają już ręce.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Dungeons & Dragons: Dark Alliance od dzisiaj w Xbox Game Pass

Zwiastun Dungeons & Dragons: Dark Alliance z komentarzem

Dungeons & Dragons: Dark Alliance to gra fantasy, w której stawiamy czoła siłom zła w postaci potworów z tytułowego uniwersum D&D. Produkcja pozwala wcielić się w jednego z czterech grywalnych bohaterów, a także na zabawę w kooperacji; twórcy przygotowali wsparcie dla rozgrywki międzyplatformowej.

Jak nietrudno się domyślić, wszyscy subskrybenci Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate zainteresowani Dungeons & Dragons: Dark Alliance mogą już rozpocząć pobieranie. Gra jest dostępna na PC, konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z