Dwie pozostałe gry z czerwcowego Games with Gold już dostępne do pobrania

Project Highrise: Architect's Edition

Ostatniego dnia maja poznaliśmy gry w Games with Gold na czerwiec 2022. Pierwsze dwie gry zostały udostępnione subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate jeszcze przed czasem, a teraz przyszła pora na pozostałe produkcje na ten miesiąc. Warto dopisać je do swojego konta za pamięci.

Project Highrise: Architect’s Edition i Raskulls za darmo w ramach Games with Gold na czerwiec 2022

Zwiastun Raskulls

Games with Gold to comiesięczna porcja darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Zgodnie z zapowiedzią, od dzisiaj subskrybenci mogą pobierać Project Highrise: Architect’s Edition oraz Raskulls. Pierwsza pozycja pozostaje bezpłatna do 15 lipca, natomiast druga tylko 30 czerwca.

  1. Pobierz Project Highrise: Architect’s Edition z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Raskulls z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Dysk do Xbox Series X|S — podpowiadamy, jaki wybrać

Raskulls ukazało się jeszcze na Xboxie 360, a to oznacza, że wystarczy dopisać grę do swojego konta, a zostanie ona z nami już na zawsze. Mówiąc prościej: będzie można ją odpalać nawet po wygaśnięciu subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z