Pierwsze gry z Games with Gold na czerwiec 2022 dostępne do pobrania jeszcze przed zapowiedzią

Super Meat Boy

Dziś ostatni dzień miesiąca, a wciąż nie poznaliśmy oferty Games with Gold na czerwiec 2022. Tak się jednak składa, że subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą już pobierać dwie pierwsze gry z czerwcowej oferty, mimo że nie została ona jeszcze oficjalnie zaprezentowana. Dziwne, ale cóż — nie ma co narzekać.

REKLAMA

Super Meat Boy i Aven Colony za darmo w ramach Games with Gold na czerwiec 2022

Zwiastun Aven Colony

Zwykle o tej porze pełna oferta Games with Gold na kolejny miesiąc już dawno jest znana, ale nie tym razem. Mimo że Microsoft nie przygotował jeszcze oficjalnego ogłoszenia, co zapewne poczyni dzisiaj, to dwie pierwsze pozycje z czerwcowego Golda są już dostępne do pobrania. Nie wiadomo, do kiedy gry pozostają darmowe, ale zapewne do połowy miesiąca, czyli 15 czerwca.

Przeczytaj też: Resident Evil 7 i inne gry opuszczają Xbox Game Pass

Super Meat Boy ukazało się również na Xboxie 360, a więc wystarczy dopisać tę grę do swojego konta, a zostanie ona z nami już na zawsze. Kiedy ogłoszenie zdradzające pełną ofertę Games with Gold na czerwiec 2022 trafi do sieci, na pewno o tym napiszemy.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!