Aktualizacja 1.3.0 do Dying Light 2 jeszcze w tym tygodniu. Wśród nowości tryb NG+

Dying Light 2

Dying Light 2 to świetna gra, z której Techland może być dumny — jej wyniki sprzedaży w pierwszym miesiącu od premiery robią ogromne wrażenie. Wrocławskie studio zapowiedziało, że planuje rozwijać swoją produkcję przez długie lata, a dzisiaj mamy potwierdzenie tego, że firma nie rzuca słów na wiatr. Jeszcze w tym tygodniu dostaniemy bowiem aktualizację, która wprowadzi do Dying Light 2 wyczekiwany tryb Nowa Gra+ i wiele więcej.

Dying Light 2 z trybem Nowa Gra+, czyli czego spodziewać się po aktualizacji 1.3.0

Zwiastun Dying Light 2 z elementami rozgrywki

Aktualizacja 1.3.0 do Dying Light 2 zostanie wypuszczona jeszcze w tym tygodniu, a konkretniej 27 kwietnia. Poza oczywistymi poprawkami błędów uaktualnienie wprowadzi do gry obiecany przez Techland tryb Nowa Gra+. Gracze, którzy zdecydują się ponownie rozpocząć zabawę w tym właśnie trybie, zachowają swoje wyposażenie z pierwotnej przygody. Rzecz jasna NG+ będzie dostępne dopiero po pierwszym przejściu gry.

Przeczytaj też: 16 darmowych gier na PC, w które warto zagrać

Poza tym patch 1.3.0 wprowadzi aż 30 poukrywanych na mapie inhibitorów, za pomocą których będzie można rozwinąć wytrzymałość swojej postaci do maksymalnego poziomu. Ponadto poziomy wrogów będą od teraz dopasowywane do poziomu naszego bohatera. Wisienką na torcie w aktualizacji są nowe legendarne bronie, dodatkowe przedmioty oraz specjalni, niezwykle wytrzymali przeciwnicy, których znajdziemy w lokacjach ze złotym znacznikiem. Pełny changelog update’a 1.3.0 zapewne poznamy w dniu jego wydania. Zapowiada się lepiej niż dobrze!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z