Dying Light 2 doczekał się zupełnie nowego trybu gry! Techland rzuca wyzwanie najodważniejszym graczom

Dying Light 2: Stay Human

Mimo że Dying Light 2 jest na rynku już od przeszło dwóch lat tak Techland nadal stara się dodawać do swojej gry nowe tryby i atrakcje, które stawiają przed graczami całkiem ciekawe możliwości zabawy. Kilka dni temu twórcy podzielili się informacją, że w produkcji zagości zupełnie nowy tryb nazwany Koszmar. Dzisiaj obietnice się spełniły i tytuł doczekał się poziomu trudności, któremu sprostają jedynie najwytrwalsi.

Dying Light 2 doczekał się trybu dla najodważniejszych graczy

W najnowszym komunikacie opublikowanym przez Techland otrzymaliśmy potwierdzenie, że do Dying Light 2 ostatecznie zawita tryb Koszmar, którego celem jest rzucenie wyzwania najodważniejszym graczom. Sami deweloperzy przekonują, że nowy poziom trudności ma całkowicie zmienić kwestię zarządzania wytrzymałością, a wszystko to dzięki tzw. wytrzymałości taktycznej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dodatkowo w trybie tym ograniczono ilość wskaźników, które wyświetlane są na ekranie, a zbyt długie korzystanie z latarki ma sprawić, że zacznie ona migotać. Te aspekty mają za zadanie sprawić, że rozgrywka stanie się nieco świeższa, dodając tym samym do produkcji atmosferę horroru i wzbudzając poczucie zagrożenia. Śmiałkowie, którzy zdecydują się podjąć wyzwania i wyjdą z niego obronną ręką, mogą liczyć na specjalny strój Waltza, który dostępny będzie po zakończeniu kampanii.

Dying Light 2 Nigtmare Mode
Dying Light 2, Nigtmare Mode

Opisana aktualizacja wprowadza także kilka innych dodatków i zmian, które odczują niemal wszyscy entuzjaści Dying Light 2. W tym kontekście należ wspomnieć o chociażby dodatkowych modyfikatorach dla zarażonych czy specjalnym trybie współpracy dla maksymalnie czterech osób. Jest więc co robić i raczej ciężko będzie tutaj narzekać na nudę.

Pełen opis aktualizacji dodającej tryb Koszmar do Dying Light 2 dostępny jest pod tym adresem. Czy opisane zmiany zachęcą was do powrotu do produkcji od Techlandu? Może akurat ją ogrywacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Informacja prasowa: Better Gaming Agency

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.