Dying Light 2 otrzymało „uwielbianą” funkcję z pierwszej części. Łamanie kości będzie przyjemniejsze!

Dying Light 2

Zgodnie z zapowiedziami już jutro – 10 listopada – na rynku zadebiutuje Bloody Ties, czyli pierwsze fabularne rozszerzenie do gry Dying Light 2. Wczoraj natomiast najnowsze dzieło Techlandu doczekało się nowej aktualizacji, która przygotowuje produkcję do premiery wspomnianego dodatku. Okazuje się jednak, że najnowszy patch wprowadził również funkcję, która powinna być dobrze znana wszystkim miłośnikom pierwszego Dying Light.

Techland wzbogaca Dying Light 2 o efekt prześwietlenia

More changes are coming to the City!

📍Check out the newest update here: https://t.co/JM8KbninIx#DyingLight2 pic.twitter.com/ZzBZXfeDaZ

— Dying Light (@DyingLightGame) November 8, 2022

More changes are coming to the City!

📍Check out the newest update here: https://t.co/JM8KbninIx#DyingLight2 pic.twitter.com/ZzBZXfeDaZ

— Dying Light (@DyingLightGame) November 8, 2022

Mowa tutaj oczywiście o efekcie prześwietlenia, który będzie pojawiał się w momencie, w którym graczom uda się złamać jedną z kości danego przeciwnika. Techland podkreśla, że wspomniana funkcja sprawi, że rozgrywka będzie jeszcze bardziej „niezapomniana”. Deweloperzy zapewniają również, że to dopiero „pierwsza faza”, a zespół będzie dopracowywał mechanikę na podstawie opinii użytkowników.

Aktualizacja oznaczona numerem 1.7.2 wprowadza również sporą liczbę zmian i poprawek. Techland zadbał o różnego rodzaju usprawnienia w zakresie rozgrywki oraz interfejsie użytkownika. Uporano się także z kilkoma problemami, które pojawiały się w trybie kooperacji. Pełny opis patcha dostępny jest pod tym adresem.

Zobacz też: Najlepsze stare gry

Dying Light 2 dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Warto dodać, że kilka dni temu Techland opublikował zwiastun oraz kilka interesujących informacji na temat wspomnianego na początku wiadomości dodatku Bloody Ties.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z