Dying Light 2 Bloody Ties oficjalnie! Techland pokazał pierwszy teaser fabularnego dodatku

Dying Light 2 Bloody Ties

Dying Light 2 Bloody Ties zostało oficjalnie zapowiedziane. Jest to pierwszy duży dodatek do Dying Light 2, które miało swoją premierę na początku lutego. Techland zdradził wstępne szczegóły na temat nadchodzącego DLC.

REKLAMA

Dying Light 2 Bloody Ties — mamy teaser

Zwiastun Dying Light 2 Bloody Ties

Bloody Ties to fabularny dodatek do Dying Light 2, który dziś doczekał się pierwszego teasera. W rozszerzeniu odwiedzimy arenę Carnage Hall i na ten moment to wszystko, co wiemy o tym DLC. Techland pokaże dodatek w akcji i opowie o nim więcej podczas nadchodzących targów Gamescom 2022 w dniu 23 sierpnia. Zainteresowani muszą więc wytrwać do przyszłego tygodnia.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PS3

Wcześniejsze przecieki sugerowały, że w którymś z dodatków do Dying Light 2 trafimy do Koloseum, natomiast to rozszerzenie ma nas zabrać na arenę. Innymi słowy, wszystko wydaje się składać w jedną całość. Czekamy!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!