DLC do Dying Light 2 opóźnione. Na kolejny dodatek poczekamy o wiele dłużej

Dying Light 2

Od jakiegoś czasu wiadomo, że Dying Light 2 doczeka się kolejnego sporego rozszerzenia. Niestety wyczekujący dodatku fani będą musieli się jednak uzbroić w cierpliwość. Techland poinformował bowiem dziś, że został on opóźniony.

Drugie DLC do Dying Light 2 ukaże się nie wcześniej niż w 2024 roku

Zwiastun Dying Light 2

Pierwotnie kolejne DLC do Dying Light 2 było zaplanowane jeszcze na 2023 rok. Jak poinformował jednak Techland, na jego ukończenie potrzeba będzie więcej czasu.

Dodatek nazwany roboczo DLC2 został bowiem przesunięty aż na 2024 rok. Firma wystosowała w tej sprawie specjalny komunikat.

Z przykrością chcielibyśmy ogłosić naszą decyzję o przełożeniu premiery dodatku Dying Light 2 Stay Human DLC2 na przyszły rok. Decyzja o poświęceniu większej ilości czasu na rozwój dotyczy naszego zaangażowania w dostarczenie najlepszego możliwego rozszerzenia fabularnego, z nową mapą i systemami.

Techland

Na kolejny dodatek poczekamy więc sporo dłużej. Deweloperzy obiecali nam za to, że wniesie on do gry sporo nowości.

Co więcej, nowe informacje dotyczące DLC2 do Dying Light 2 będą pojawiać się w następnych miesiącach. Już 29 czerwca Techland przeprowadzi dodatkowo specjalną transmisję, która ujawni więcej szczegółów na temat aktualizacji rozgrywki, którą wniesie rozszerzenie.

Zobacz też: Najlepsze gry hack and slash

Kup Dying Light 2

Przypomnijmy, że pierwszy większy dodatek do Dying Light 2 o nazwie Bloody Ties pojawił się na rynku 10 listopada 2022 roku. „Podstawka” zadebiutowała natomiast w lutym tego samego roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.