Dying Light 2 Gut Feeling ze zwiastunem! Aktualizacja wprowadzi spore zmiany w rozgrywce

Dying Light 2 Gut Feeling

Aktualizacja Gut Feeling do Dying Light 2 zadebiutuje już wkrótce, a wcześniej zostanie zaprezentowana również na streamie Techlandu. To jednak nie wszystko, bo właśnie pojawił się nowy zwiastun uaktualnienia. Możemy z niego wywnioskować, że update wniesie całkiem sporo świeżości w rozgrywce.

Zwiastun Dying Light 2 Gut Feeling

Zwiastun aktualizacji Gut Feeling do Dying Light 2

Dying Light 2 przypomina o sobie w przededniu premiery konkurencyjnego Dead Island 2. Wszystko to za sprawą olbrzymiej aktualizacji Gut Feeling, która rozbuduje niektóre z aspektów gry.

Zdecydowanie najważniejszym zaprezentowanym na powyższym trailerze punktem jest rozbudowa fizyki, co zapewni również nowe sposoby na walkę z zombie. Kolejną sporą innowacją jest nowy system tworzenia broni, a całość uzupełni m.in. pakiet dwóch strojów Rahima.

Zobacz też: Najlepsze gry platformowe

Aktualizacja Dying Light 2 Gut Feeling zadebiutuje już 20 kwietnia 2023 roku. Tego samego dnia Techland przedstawi ją szerzej na swoim oficjalnym streamie na Twitchu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.