Dying Light 2 Gut Feeling ze zwiastunem! Aktualizacja wprowadzi spore zmiany w rozgrywce

Dying Light 2 Gut Feeling

Aktualizacja Gut Feeling do Dying Light 2 zadebiutuje już wkrótce, a wcześniej zostanie zaprezentowana również na streamie Techlandu. To jednak nie wszystko, bo właśnie pojawił się nowy zwiastun uaktualnienia. Możemy z niego wywnioskować, że update wniesie całkiem sporo świeżości w rozgrywce.

Zwiastun Dying Light 2 Gut Feeling

Zwiastun aktualizacji Gut Feeling do Dying Light 2

Dying Light 2 przypomina o sobie w przededniu premiery konkurencyjnego Dead Island 2. Wszystko to za sprawą olbrzymiej aktualizacji Gut Feeling, która rozbuduje niektóre z aspektów gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zdecydowanie najważniejszym zaprezentowanym na powyższym trailerze punktem jest rozbudowa fizyki, co zapewni również nowe sposoby na walkę z zombie. Kolejną sporą innowacją jest nowy system tworzenia broni, a całość uzupełni m.in. pakiet dwóch strojów Rahima.

Zobacz też: Najlepsze gry platformowe

Aktualizacja Dying Light 2 Gut Feeling zadebiutuje już 20 kwietnia 2023 roku. Tego samego dnia Techland przedstawi ją szerzej na swoim oficjalnym streamie na Twitchu.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2339 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.