Święta w Dying Light 2! Techland ma dla graczy specjalne wydarzenie, nowe stroje i podsumowanie roku

dying light 2 winter tales

W listopadzie Techland połączył siły z Ubisoftem, oddając w ręce graczy wydarzenie For Honor. Tym razem twórcy Dying Light 2 poczuli świąteczną atmosferę i mają dla nas kolejny, specjalny event. Końcówkę roku urozmaici bowiem Winter Tales.

Dying Light 2 z aktualizacją Winter Tales wprowadza świąteczną atmosferę

Twórcy Dying Light 2 wprowadzają do świata gry świąteczny klimat. Już jutro do produkcji trafi aktualizacja Winter Tales, która dostarczy świątecznych motywów, ale także umożliwi graczom zapolowanie na zrzuty od samego Świętego Mikołaja. W grze pojawią się także unikalne cele do osiągnięcia oraz różne nagrody, takie jak nowe stroje czy talizman Piernikowego zarażonego. Ponadto fani mogą spodziewać się nowych wariantów wrogów, kolejnych broni czy finiszerów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Przy okazji Techland podzielił się również podsumowaniem 2023 roku i jak wynika z przedstawionych danych, gracze spędzili w Dying Light 2 aż 86,8 milionów godzin w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Jeżeli chodzi o liczbę zgonów, ta sięgnęła liczby 263,8 miliona. Z łuków wystrzelono natomiast ponad 1 milion strzał.

dying light 2 podsumowanie 2023
Dying Light 2 – podsumowanie 2023 roku

Zobacz też: Smartfon do 3000 zł

Winter Tales zawita w Dying Light 2 już 19 grudnia 2023 (jutro) i potrwa do 5 stycznia 2024 roku. Gracze mają zatem trochę czasu, aby zapoznać się z nowościami, jakie oferują twórcy.

Źródło: better. gaming agency

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.