Dying Light świętuje 300 000 recenzji na Steamie! Podstawowa wersja gry za kilka złotych na PC i Xboxy

Dying Light

Maj jest Miesiącem Uwielbienia Zombiaków, więc pora na postapokaliptyczny news (poza tym, że Fallout 3 jest teraz dostępny do zgarnięcia w Amazon Prime Gaming). Okazało się, że pierwszy Dying Light świętuje dziś okrągłe 300 000 recenzji. Z tej okazji podstawowa wersja gry wróciła do sprzedaży na PC i Xboxy.

Podstawowy Dying Light dostępny od 9 zł na PC i Xboxy

Dying Light 300 000 recenzji
300 000 recenzji Dying Light

Dying Light było grą przełomową dla Techlandu. Potwierdza to dzisiejsza wiadomość – produkcja ta przekroczyła bowiem 300 000 recenzji na Steamie. Co więcej, aż 95% z nich jest pozytywnych.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Z tej okazji polski producent postanowił podzielić się z nami radosną nowiną. Okazało się bowiem, że pierwsza część serii jest teraz znów dostępna w sprzedaży w podstawowej wersji. Wcześniej mogliśmy kupić wyłącznie rozszerzoną lub definitywną edycję.

Ceny tymczasowo również są bardzo korzystne. Grę zgarniemy już od 9 zł:

Powyższa wyprzedaż zakończy się 19 (PC) lub 23 (Xbox) maja. Jest więc jeszcze sporo czasu, aby zgarnąć Dying Light za naprawdę świetne pieniądze.

Źródło: Informacja prasowa

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.