Dying Light: Definitive Edition zapowiedziane. To już naprawdę ostatnia edycja hitu Techlandu

Dying Light

Techland ogłosił ostateczne wydanie swojego hitu z 2015 roku. Dying Light: Definitive Edition zadebiutuje w formie cyfrowej już jutro, 9 czerwca — wyjątkiem jest wersja na Nintendo Switch, bo ona ukaże się trochę później, ale za to dostanie pudełkowe wydanie. Wrocławskie studio przyznało, że liczba wydanych do tej pory dodatków i aktualizacji może przytłoczyć nowych graczy, dlatego zdecydowano się na przygotowanie finalnej edycji, która zawiera absolutnie wszystko.

REKLAMA

Dying Light: Definitive Edition — co, jak i gdzie?

Dying Light
Dying Light

Dying Light: Definitive Edition zawiera podstawowe wydanie gry, wszystkie 26 dodatków (także rozszerzenia i skórki) oraz każdą aktualizację. Nowa edycja jest jednocześnie podsumowaniem aż 7 lat prac i rozwoju gry, z czego Techland wydaje się niezwykle dumny.

Dying Light: Definitive Edition będzie można kupić z 70-procentowym rabatem, natomiast posiadacze Platinum Edition od jutra zaktualizują swoje wydanie do wersji Definitive zupełnie za darmo. Ponadto przy okazji Techland poinformował, że od teraz każdy chętny może pobrać DLC Harran Tactical Unit Bundle do Dying Light całkowicie za darmo.

Przeczytaj też: Next-genowa aktualizacja dla Resident Evil 2, 3 i 7 wydaje się tuż za rogiem

Wrocławski zespół nie potwierdził, że Dying Light: Definitive Edition to definitywny koniec wsparcia dla omawianej gry, ale wiele na to wskazuje. W końcu 7 lat rozwoju to zdecydowanie więcej niż przyzwoicie.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!