Dying Light i Dying Light 2 to sprzedażowe hity! Techland chwali się sukcesem swojej marki

Dying Light 2

Już w tym tygodniu Dying Light 2 będzie świętować swoje pierwsze urodziny. Nic więc dziwnego, że Techland właśnie dzisiaj postanowił podzielić się dobrymi wiadomościami związanymi ze wspomnianą produkcją. Wrocławskie studio pochwaliło się bowiem imponującymi wynikami sprzedaży całej serii Dying Light.

REKLAMA

Techland pochwalił się łącznym wynikiem sprzedaży osiągniętym przez Dying Light i Dying Light 2

Dying Light 2 – zwiastun z ocenami

Z informacji przekazanych przez Techland dowiadujemy się, że łączna sprzedaż Dying Light i Dying Light 2 przekroczyła już 30 milionów egzemplarzy. Trzeba przyznać, że to naprawdę świetny wynik, a wrocławskie studio ma powody do zadowolenia. Niestety rodzimy deweloper nie ujawnił, jakimi liczbami mogą pochwalić się poszczególne produkcje.

W kwietniu ubiegłego roku informowano jednak, że seria Dying Light osiągnęła sprzedaż na poziomie 20 milionów egzemplarzy. Ujawniono wówczas również, że po Dying Light 2 w zaledwie trzy tygodnie od premiery sięgnęło ponad 5 milionów graczy. Można więc bezpiecznie założyć, że w ostatnich miesiącach wspomniana produkcja co najmniej podwoiła ten wynik.

Przedstawiciele wrocławskiego studia zapowiedzieli także, że nie zamierzają „spoczywać na laurach”. Dying Light 2 będzie bowiem dalej wzbogacane o „nowe treści i rozwiązania”. Techland ma również „ambitne plany” dotyczące samej marki, która ma dotrzeć do „innych mediów i obszarów rozrywki”.

Zobacz też: Jaki monitor do 500 zł kupić

Na koniec warto dodać, że już dzisiaj – 31 stycznia – o 20:00 czasu polskiego odbędzie się specjalna transmisja live z okazji pierwszych urodzin Dying Light 2. Zgodnie z zapowiedziami Techland przygotował z myślą o wspomnianym wydarzeniu „kilka niespodzianek”. Całość będzie można śledzić na oficjalnym kanale studia na Twitch.tv.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać