Dying Light za darmo już wkrótce? Rozszerzona edycja hitu Techlandu ma zostać udostępniona graczom

Dying Light

Epic Games Store prowadzi akcję promocyjną i rozdaje gry za darmo. Od 23 marca do dzisiaj do godziny 17:00 możemy dodać do swojej biblioteki Chess Ultra oraz DLC Starter Pack: Ishizuchi do World of Warships. Tymczasem insider billbil-kun zapowiada, że już niedługo otrzymamy za darmo hit Techlandu — Dying Light: Enhanced Edition.

Dying Light: Enhanced Edition za darmo – co, gdzie i kiedy?

EXCLUSIVE
🚨GIVEAWAY ALERT🚨

Dying Light: Enhanced Edition will be free to grab next week exclusively on Epic Games Store !
⌛️April 6th – 13th (3PM UTC)https://t.co/1WwYXBMHdN#EGS #Giveaway #DyingLight

— billbil-kun (@billbil_kun) March 29, 2023

EXCLUSIVE
🚨GIVEAWAY ALERT🚨

Dying Light: Enhanced Edition will be free to grab next week exclusively on Epic Games Store !
⌛️April 6th – 13th (3PM UTC)https://t.co/1WwYXBMHdN#EGS #Giveaway #DyingLight

— billbil-kun (@billbil_kun) March 29, 2023

Dzisiaj od godziny 17:00 będą dostępne kolejne gry w ramach akcji promocyjnej Epic Games Store. Gracze będą mieli możliwość dodania do swojej biblioteki The Silent Age oraz Tunche. Jednak jak zdradza informator billbil-kun już za tydzień – 6 kwietnia – pobierzemy za darmo kultowe Dying Light: Enhanced Edition.

Zestaw Dying Light: Enhanced Edition zawiera podstawową wersję gry, rozszerzenie The Following oraz Season Pass z dodatkowymi trybami. Całość obecnie jest wyceniona na 89,99 zł.

Zobacz też: Najlepsze smartfony do 1500 zł

Billbil-kun to informator, którego doniesienia sprawdzają się bardzo często. Wiele wskazuje więc na to, że już niedługo faktycznie otrzymamy Dying Light za darmo. I to w wersji rozszerzonej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.