Dying Light przeżywa drugą młodość na Steam! Wszystko dzięki fenomenalnej promocji na polską grę

Dying Light Steam

W zeszłym tygodniu Dying Light przekroczyło barierę 300 tysięcy recenzji na Steam. Właśnie z tej okazji Techland ponownie udostępnił podstawową wersję gry i to w niezwykle atrakcyjnej cenie. W sklepie Valve za wspomnianą produkcją trzeba bowiem obecnie zapłacić jedyne 9 złotych. Wygląda na to, że promocja przyniosła zamierzone efekty, ponieważ Dying Light przeżywa drugą młodość.

Dying Light z dużym wzrostem aktywności na Steam

Dying Light
Dying Light

W szczytowym momencie ostatniej doby w Dying Light na Steam grało jednocześnie 40 279 osób. Niewiele zabrakło więc do wyrównania rekordu sprzed 9 lat. Wówczas produkcję Techlanu w jednej chwili uruchomiło 45 876 użytkowników platformy Valve.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nawet teraz Dying Light cieszy się dużym zainteresowaniem na Steam. W chwili pisania tej wiadomości we wspomniany tytuł gra ponad 30 tysięcy użytkowników platformy Valve. Niewykluczone więc, że w ciągu najbliższych dni produkcji Techlandu uda się pobić rekord z 2015 roku.

Na koniec warto przypomnieć, że Dying Light dostępne jest w promocyjnej cenie na Steam do 19 maja 2024 roku. Produkcja Techlandu zadebiutowała na rynku w styczniu 2015 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Obecnie wspomniany tytuł można uruchomić też na PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

Źródło: SteamDB

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.