Dying Light The Following za darmo na PS4 i PS5

Dying Light: The Following

Jakiś czas temu Techland rozdawał posiadaczom „podstawki” Dying Light Enhanced Edition za darmo, a teraz firma udostępniła graczom bezpłatnie dodatek The Following. Może go odebrać każdy posiadacz PlayStation 4 i PlayStation 5 – użytkownicy innych platform niestety muszą obejść się smakiem. Fajny gest, chociaż nie wszyscy się załapią.

REKLAMA

Dodatek Dying Light The Following za darmo dla posiadaczy PS4 i PS5

Zwiastun Dying Light: The Following

Dodatek Dying Light: The Following wymaga do działania podstawowej wersji gry. Jest to największe rozszerzenie do produkcji Techlandu z 2015 roku, którego akcja rozgrywa się na obrzeżach Harranu. DLC kończy opowieść o Kyle’u Crane.

Przeczytaj też: Teaser nowej gry od 11 bit studios

Aby odebrać dodatek Dying Light: The Following za darmo na PS4 i PS5, wystarczy udać się na stronę rozszerzenia w PlayStation Store. Tam trzeba już tylko zalogować się na swoim koncie i wcisnąć pomarańczowy przycisk Dodaj do biblioteki. Całość można też załatwić w PS App. Nie wiadomo, jak długo DLC będzie jeszcze udostępniane bezpłatnie, dlatego warto odebrać je za pamięci.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!