Nowa gra 11 bit studios na intrygującym teaserze. Polacy dają pierwsze wskazówki i zapraszają na show

11 bit studios nowa gra

Za nami czerwcowe State of Play, a przed nami Summer Game Fest, Xbox & Bethesda Games Showcase 2022, czy również PC Gaming Show. Na tym ostatnim wydarzeniu mamy poznać nową grę 11 bit studios, o czym przypomnieli dzisiaj deweloperzy wymownym teaserem.

REKLAMA

Nowa gra 11 bit studios oficjalnie!

Teaser nowej gry 11 bit studios

Dosłownie kilkunastosekundowy teaser nowego projektu twórców Frostpunka czy This War of Mine został zatytułowany słowami: „nie jesteśmy tacy sami”. Przedstawił on ledwo przytomnego mężczyznę, który leży na stole operacyjnym i jest w szoku.

Co więcej, polscy deweloperzy w opisie podlinkowanego wyżej materiału umieścili zdanie, które brzmi: „człowiek nie może przerobić samego siebie bez cierpienia, bo jest jednocześnie marmurem i rzeźbiarzem”. Autorami tychże słów jest Alexis Carrel, francuski chirurg. Czyżby była to jakaś wskazówka dotycząca tego, jaką historię opowie nowy projekt 11 bit studios?

Sprawdź także: Death Stranding 2 może pojawić się na Summer Game Fest 2022

Na więcej konkretów musimy zaczekać do PC Gaming Show, kiedy to odbędzie się prezentacja owego projektu. Fanom twórczości rodzimych deweloperów pozostaje czekać do 12 czerwca do godziny 21:30 czasu polskiego.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!