Dying Light The Following za darmo na Xbox One i Xbox Series X|S

Dying Light The Following

Techland rozdawał już (i zresztą wciąż rozdaje) Dying Light The Following za darmo na PS4 i PS5, a teraz dodatkowo przyszła pora na posiadaczy konsol Microsoftu. Otóż właściciele Xboxów One i Xbox Series X|S również mogą już pobierać bezpłatnie największy dodatek do hitu wrocławskiego studia z 2015 roku. Nic, tylko brać — za darmo to uczciwa cena!

REKLAMA

Dying Light The Following za darmo na konsolach Xbox

Zwiastun Dying Light The Following

Dying Light The Following to największe DLC do Dying Light, które zabiera nas na obrzeża Harranu i zamyka wątek Kyle’a Crane’a. Niestety nie jest to samodzielny dodatek, więc do działania wymaga on podstawowej wersji gry.

Aby pobrać Dying Light The Following za darmo na Xbox One lub Xbox Series X|S, w pierwszej kolejności należy udać się na stronę dodatku w Xbox Store. Potem wystarczy już tylko zalogować się na swoim koncie Microsoft i wcisnąć duży zielony przycisk z napisem POBIERZ, tuż pod okładką DLC-ka. Po wykonaniu tych kroków rozszerzenie zostanie dopisane do naszego konta już na zawsze.

Przeczytaj też: Dysk do Xbox Series X|S — podpowiadamy, jaki wybrać

Darmowe Dying Light The Following mogą pobrać wszyscy — nie trzeba posiadać subskrypcji Xbox Live Gold ani Xbox Game Pass Ultimate. Warto to jednak zrobić za pamięci, bo nie wiadomo, jak długo dodatek pozostaje dostępny za darmo.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!