Dyson Sphere Program ląduje w PC Game Pass

Dyson Sphere Program

Osiem dni temu Microsoft oficjalnie ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę października 2022. Przedwczoraj do usługi trafiły trzy nowości z Costume Quest na czele, natomiast dzisiaj w abonamencie debiutuje Dyson Sphere Program. Nic, tylko się cieszyć!

Dyson Sphere Program w PC Game Pass

Zwiastun Dyson Sphere Program

Dyson Sphere Program to wysoko oceniana strategia ekonomiczna, która od 2021 roku jest dostępna na rynku w formie wczesnego dostępu. Akcja gry rozgrywa się w Kosmosie, gdzie rozbudowujemy swoje imperium oraz dbamy o wszelkie czynniki ekonomiczne. Podczas zabawy będziemy jeszcze m.in. pozyskiwać surowce, eksplorować odległe czeluści wszechświata oraz automatyzować pewne procesy w swoich fabrykach.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na telefon

Dyson Sphere Program w wersji Game Preview jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy jedynie na komputerach PC. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.