[Akt.] Costume Quest i Eville od dzisiaj w Xbox Game Pass

Costume Quest

6 dni temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę października 2022. Dzień później do abonamentu trafiło konsolowe Medieval Dynasty wraz z pecetowymi wersjami The Walking Dead, natomiast dzisiaj w abonamencie Microsoftu lądują kolejne nowości. Mowa o Costume Quest oraz Eville.

REKLAMA

Nowe gry w Xbox Game Pass (11 października 2022)

Zwiastun Costume Quest

Costume Quest to pełna humoru gra RPG, której akcja rozgrywa się w Halloween. Kiedy złowieszczy potwór uprowadza siostrę protagonisty, ten wyrusza w podróż, aby ją uratować. Podczas zabawy możemy podróżować z maksymalnie czterema towarzyszami.

Zwiastun Eville

Z kolei Eville to wieloosobowa produkcja oparta na założeniach wydanej latach 80. gry towarzyskiej pod tytułem Mafia. Akcja opowieści rozgrywa się w świecie fantasy, a konkretnie w niewielkiej wiosce trapionej przez morderców polujących na okolicznych mieszkańców. Atakowani obywatele postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i stawić czoła zabójcom.

Przeczytaj też: Fajne gry na telefon

Obie gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu można je uruchomić na następujących platformach:

  1. Costume Quest (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  2. Eville (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Zamierzacie dać szansę którejś z powyższych produkcji? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

REKLAMA

Aktualizacja – 12.10.2022, 00:26

Wczoraj niespodziewanie do Game Passa trafiło też Coral Island w wersji Game Preview. Dzięki subskrypcji Amerykanów grę można uruchomić jedynie na PC.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!