EA wkrótce zapowie nową grę? Pozycja została już zgłoszona do Xbox Store

EA

Jak mogliśmy dowiedzieć się ostatnio z Twittera, EA najprawdopodobniej wkrótce zapowie nową grę. Informację tę ujawniło konto insiderskie Aggiornamenti Lumia, dzięki któremu dowiedzieliśmy się, że pozycja została już zgłoszona do Xbox Store. Będzie ona najprawdopodobniej należeć do gatunku produkcji wyścigowych.

REKLAMA

EA szykuje zapowiedź nowej gry wyścigowej?

New EA Game submitted to the Xbox Store:

Codename: Lorem Ipsum 70
Category: Racing & flying
Size: 20.45 GB pic.twitter.com/5Z87mgmo5Y

— Aggiornamenti Lumia (@ALumia_Italia) March 13, 2023

New EA Game submitted to the Xbox Store:

Codename: Lorem Ipsum 70
Category: Racing & flying
Size: 20.45 GB pic.twitter.com/5Z87mgmo5Y

— Aggiornamenti Lumia (@ALumia_Italia) March 13, 2023

Nowa pozycja dodana do Xbox Store przez EA ma należeć do gatunku gier wyścigowych oraz lotniczych. Najprawdopodobniej będzie to więc ta pierwsza opcja, a w niej „Elektronicy” mają już kilka ciekawych serii.

Insider Aggiornamenti Lumia odrzucił już jednak możliwość zapowiedzi kolejnego F1. Mało prawdopodobne, żeby był to również następny Need For Speed, jako że ostatnia gra z tej serii ukazała się na rynku kilka miesięcy temu. Poza tym EA wydało przez lata całkiem sporo produkcji wyścigowych, a może to być także próba wejścia na rynek z całkowicie nową marką.

Zobacz też: Kontrolery do symulatora lotu – najlepsze modele

Na razie projekt nosi nazwę roboczą „Lorem Ipsum 70”. Zgodnie z danymi ze sklepu Xboxa wiemy też, że jak na dzisiejsze standardy zajmie on niewiele wolnej przestrzeni dyskowej, bo jedynie 20,45 GB.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!