EA wkrótce zapowie nową grę? Pozycja została już zgłoszona do Xbox Store

EA

Jak mogliśmy dowiedzieć się ostatnio z Twittera, EA najprawdopodobniej wkrótce zapowie nową grę. Informację tę ujawniło konto insiderskie Aggiornamenti Lumia, dzięki któremu dowiedzieliśmy się, że pozycja została już zgłoszona do Xbox Store. Będzie ona najprawdopodobniej należeć do gatunku produkcji wyścigowych.

EA szykuje zapowiedź nowej gry wyścigowej?

Nowa pozycja dodana do Xbox Store przez EA ma należeć do gatunku gier wyścigowych oraz lotniczych. Najprawdopodobniej będzie to więc ta pierwsza opcja, a w niej „Elektronicy” mają już kilka ciekawych serii.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Insider Aggiornamenti Lumia odrzucił już jednak możliwość zapowiedzi kolejnego F1. Mało prawdopodobne, żeby był to również następny Need For Speed, jako że ostatnia gra z tej serii ukazała się na rynku kilka miesięcy temu. Poza tym EA wydało przez lata całkiem sporo produkcji wyścigowych, a może to być także próba wejścia na rynek z całkowicie nową marką.

Zobacz też: Kontrolery do symulatora lotu – najlepsze modele

Na razie projekt nosi nazwę roboczą „Lorem Ipsum 70”. Zgodnie z danymi ze sklepu Xboxa wiemy też, że jak na dzisiejsze standardy zajmie on niewiele wolnej przestrzeni dyskowej, bo jedynie 20,45 GB.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.