FIFA 23 od dzisiaj w Xbox Game Pass i EA Play! Gratka dla fanów piłki nożnej

FIFA 23

Tydzień temu Electronic Arts zapowiedziało, że do Xbox Game Pass oraz EA Play wkrótce trafi niezwykle popularna FIFA 23. Tak się składa, że „wkrótce” to już dziś, a gra debiutuje w abonamentach. Wielu graczy z pewnością się ucieszy.

FIFA 23 w Xbox Game Pass i EA Play

Zwiastun FIFA 23

FIFA 23 to najnowsza i zarazem ostatnia odsłona piłkarskich zmagań od EA. Fabuły samej w sobie tu nie ma, a motywem przewodnim zabawy jest nic innego jak gra w piłkę nożną. Względem FIFY 22 wprowadzono kilka ulepszeń, nowości i udoskonaleń.

Przeczytaj też: Gry podobne do Gothic

FIFA 23 pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass oraz EA Play jeszcze dziś pod wieczór, zapewne pomiędzy 17:00 a 20:00. W ramach abonamentów Microsoftu i Electronic Arts grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One i Xboxach Series X|S. Będzie grane? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.