FIFA 23 z datą premiery w Xbox Game Pass i EA Play! Ogromna niespodzianka od EA

FIFA 23 Xbox Game Pass

Dzisiaj w Game Passie zadebiutowała pecetowa wersja Shadowrun Trilogy. Na tym jednak nie koniec dobrych wieści, bo właśnie dotarła do nas prawdziwa bomba od Electronic Arts. „Elektronicy” ogłosili bowiem, że już wkrótce do Xbox Game Pass oraz EA Play zawita nic innego, jak FIFA 23.

Data premiery FIFA 23 w Xbox Game Pass i EA Play

FIFA 23 to najnowsza i zarazem ostatnia odsłona piłkarskich zmagań od Electronic Arts sygnowanych marką FIFA. Premiera gry miała miejsce 30 września 2022 roku, a więc już grubo ponad pół roku temu. Mając to na uwadze, wielu graczy zaczęło się zastanawiać, kiedy produkcja pojawi się w abonamentach.

Przeczytaj też: Najlepsze gry Star Wars

Dzisiaj wszystkie karty odkryło samo Electronic Arts. Otóż FIFA 23 zawita do EA Play oraz biblioteki Xbox Game Pass już 16 maja 2023 roku, czyli za równy tydzień licząc od dzisiaj. W ramach wymienionych subskrypcji gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.