FIFA 23 z datą premiery w Xbox Game Pass i EA Play! Ogromna niespodzianka od EA

FIFA 23 Xbox Game Pass

Dzisiaj w Game Passie zadebiutowała pecetowa wersja Shadowrun Trilogy. Na tym jednak nie koniec dobrych wieści, bo właśnie dotarła do nas prawdziwa bomba od Electronic Arts. „Elektronicy” ogłosili bowiem, że już wkrótce do Xbox Game Pass oraz EA Play zawita nic innego, jak FIFA 23.

Data premiery FIFA 23 w Xbox Game Pass i EA Play

*taps mic* attention please! ✨FIFA 23✨ comes to The Playlist Next Tuesday! That will be all. pic.twitter.com/snzv9sNQJC

— EA Play (@EAPlay) May 9, 2023

*taps mic* attention please! ✨FIFA 23✨ comes to The Playlist Next Tuesday! That will be all. pic.twitter.com/snzv9sNQJC

— EA Play (@EAPlay) May 9, 2023

FIFA 23 to najnowsza i zarazem ostatnia odsłona piłkarskich zmagań od Electronic Arts sygnowanych marką FIFA. Premiera gry miała miejsce 30 września 2022 roku, a więc już grubo ponad pół roku temu. Mając to na uwadze, wielu graczy zaczęło się zastanawiać, kiedy produkcja pojawi się w abonamentach.

Przeczytaj też: Najlepsze gry Star Wars

Dzisiaj wszystkie karty odkryło samo Electronic Arts. Otóż FIFA 23 zawita do EA Play oraz biblioteki Xbox Game Pass już 16 maja 2023 roku, czyli za równy tydzień licząc od dzisiaj. W ramach wymienionych subskrypcji gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.