EA Sports FC 24 na Nintendo Switch czeka rewolucja! „Elektronicy” zapowiadają konkretne nowości

EA Sports FC 24 Nintendo Switch Erling Haaland

Piłkarskie produkcje od Electronic Arts regularnie dostarczane są niemal na każdą obecnie dostępną platformę, jednak pomiędzy poszczególnymi wersjami dedykowanymi na inne generacje widoczne są zauważalne zmiany. Tych jednak jest najwięcej w przypadku Nintendo Switch, gdzie gracze otrzymują najbardziej okrojoną wersję „kopanki”. Okazuje się jednak, że wraz z premierą EA Sports FC 24 wydania na hybrydowy sprzęt „Wielkiego N” czeka poważna rewolucja.

Electronic Arts zapowiada konkretne nowości w switchowej wersji EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 – trailer wersji na Nintendo Switch

Wraz z oficjalnym trailerem wersji EA Sports FC 24 na Nintendo Switch twórcy ujawnili szereg informacji na temat funkcji i zawartości, które trafią w ręce graczy. Najważniejsza zdaje się w tym wszystkim informacja o wykorzystaniu unowocześnionej wersji silnika Frostbite i stylów gry, które obecne są m.in. na PS5 i Xboxach Series X|S. Oznacza to, że osoby preferujące piłkarskie emocje na mniejszym ekranie mogą liczyć na większą autentyczność niż do tej pory.

Ciekawie brzmią również wieści o obecności trybów Ultimate Team, Volta Football, a także możliwości poprowadzenia kariery jako piłkarz lub menedżer. Nie sposób przy tym nie wspomnieć o dodatkowej opcji rozgrywki „kanapowej” ze znajomymi przy pomocy dwóch Joy-Conów. Akurat ta nowość była przez wiele osób wyczekiwana od bardzo dawna.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 3

Kup Nintendo Switch OLED

Na pierwszy rzut oka wszystkie te zapowiadane innowacje wprowadzone do switchowej wersji EA Sports FC 24 wyglądają bardzo dobrze. Z ostatecznymi werdyktami trzeba jednak wstrzymać się do momentu premiery, a ta zaplanowana została na 29 września 2023 roku. Poza wydaniem na Nintendo Switch nowa odsłona „kopanki” od EA trafi na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.