Porównanie EA Sports FC 24 na Nintendo Switch, PS5 i PS4. Wideo ukazuje wyraźne różnice między wersjami

ea sports fc 24 nintendo switch ps4 ps5

Niedawno miała miejsce premiera duchowego spadkobiercy serii gier piłkarskich FIFA – EA Sports FC 24. Produkcja została wydana między innymi na konsolę Nintendo Switch, co może stanowić dobre rozwiązanie dla osób chcących cieszyć się rozgrywką na przykład w podróży. Wraz z pojawiającymi się w sieci porównaniami różnych wersji EA Sports FC 24, możemy przyjrzeć się między innymi różnicom pomiędzy grą na Nintendo Switch, a PS4 i PS5.

EA Sports FC 24 na porównaniu wersji Nintendo Switch z PS4 i PS5

Porównanie EA Sports FC 24 na Nintendo Switch i PS4/PS5

Jak podawaliśmy pod koniec września, jeśli chodzi o Nintendo Switch, Electronic Arts postawiło tym razem na coś więcej, niż aktualizację składów w ramach niemalże tej samej wersji gry. EA Sports FC 24 to pierwsza piłkarska produkcja, która działa na przenośnej konsoli na silniku Frostbite. W sieci pojawiło się natomiast porównanie pokazujące różnice między wersjami gry na Nintendo Switch oraz na PS4 i PS5.

Te są zauważalne pod każdym aspektem – zarówno jeśli chodzi o grafikę, animację, oświetlenie, jak i inne elementy. Nintendo Switch nie jest wyposażone w szczególnie mocne podzespoły, co sprawia, że produkcja nie prezentuje się tak solidnie jak, chociażby, na PS5. EA Sports FC 24 zostało jednak dopasowane do możliwości przenośnej konsoli, dzięki czemu osoby, które są gotowe na pewne kompromisy, mogą cieszyć się produkcją na Switchu.

Zobacz też: Telefon do 800 zł

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że EA Sports FC 24 zadebiutowało 29 września 2023 roku. Piłkarska gra jest dostępna na Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xboxach Series X|S. Jeżeli jesteście ciekawi tego tytułu, koniecznie sprawdźcie naszą recenzję tej sportowej produkcji.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.