EA Sports FC 24 – znamy oceny najlepszych piłkarzy i piłkarek! Wśród nich jest też Robert Lewandowski

EA Sports FC 24 Robert Lewandowski ocena

EA Sports FC 24 zadebiutuje już na dniach. To więc odpowiedni moment, aby poznać oceny najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wśród nich naturalnie nie mogło zabraknąć Roberta Lewandowskiego.

EA Sports FC 24 – oceny najlepszych piłkarzy i piłkarek

EA Sports FC 24 - najlepsi piłkarze i piłkarki
EA Sports FC 24 – najlepsi piłkarze i piłkarki

Na liście najlepszych piłkarzy i piłkarek w EA Sports FC 24 raczej nie ma zaskoczeń. Pierwszą czwórkę z oceną ogólną 91 tworzą Kylian Mbappé, Alexia Putellas, Erling Haaland i Kevin De Bruyne.

Nikogo nie zdziwi też pewnie fakt, że wśród 24 najlepszych zawodników oraz zawodniczek jest Robert Lewandowski. Polak od lat utrzymuje się na topie, co ma swoje odzwierciedlenie w grze.

Warto zwrócić również uwagę na nieobecność Cristiano Ronaldo. Cóż, czas pędzi nieubłaganie, a popularny CR7 raczy nas świetnymi zagraniami już od wielu lat.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 4500 zł

Kup EA Sports FC 24

Pełną listę ocen wszystkich piłkarzy i piłkarek poznamy już 15 września. Tymczasem powyższe zestawienie jest także dostępne na oficjalnej stronie EA, gdzie można zapoznać się ze szczegółowymi statystykami.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.