EA Sports FC 24 wyróżni Roberta Lewandowskiego! Polak znajdzie się wśród najlepszych piłkarzy świata

Robert Lewandowski FIFA 23 EA Sports FC 24

Na światło dzienne wypłynęła lista piłkarzy, którzy doczekają się własnej animacji wykonywania rzutu karnego w EA Sports FC 24. Poza Robertem Lewandowskim unikatowy styl strzelania „jedenastek” otrzymają też takie tuzy futbolu, jak Erling Haaland czy Kylian Mbappe. Mowa więc wyłącznie o naprawdę „grubych” nazwiskach.

EA Sports FC 24 wyróżni niektórych piłkarzy własnymi animacjami wykonywania rzutów karnych

Każdy fan piłki nożnej wie, że wielu światowej klasy zawodników ma swoje własne, unikatowe sposoby na rzuty karne. Jak bowiem głosi stare przysłowie „karny to jeszcze nie gol”, więc trzeba się do niego odpowiednio przygotować.

Jednocześnie EA Sports FC 24 stara się, aby jak najwierniej odwzorować wydarzenia z prawdziwych boisk. Dlatego też nic dziwnego, że twórcy gry zatroszczą się o oddzielne animacje wykonywania strzałów z 11 metra dla największych nazwisk współczesnego futbolu. I… dla Jamesa Taverniera z Glasgow Rangers?

No bo w sumie jakby się tak głębiej zastanowić i wziąć pod uwagę różnicę w umiejętnościach oraz rozpoznawalności to dojdzie się do wniosku, że obecność Anglika w powyższym zestawieniu jest dosyć intrygująca. Kto wie, być może chodzi o ukłon w stronę angielskich graczy, których kraj jest zasadniczo kolebką tego sportu.

Tak czy inaczej, powody do zadowolenia mogą mieć również polscy fani piłkarskiego symulatora od EA. Na liście nie zabrakło także Roberta Lewandowskiego, który reprezentuje obecnie barwy FC Barcelony.

Zobacz też: Darmowe gry na Xbox Series X|S

Kup EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 pojawi się na rynku już 29 września 2023 roku. Gra będzie dostępna na PC, PS4, PS5, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.