EA Sports FC 25 – wyciekła data premiery! Poznaliśmy też cenę gry

EA Sports FC 25

Sytuacja z EA SPorts FC 25 klaruje się coraz bardziej. Niedawno poznaliśmy pierwsze informacje o tej grze, a dziś pora na kolejne nowości. W internecie pojawiła się bowiem jej cena oraz data premiery.

EA Sports FC 25 – data premiery, platforma i cena

EA Sports FC to sukcesor FIFA, który powstał po rozbracie producentów ze światową federacją piłkarską. Pierwsza odsłona tej serii pojawiła się w zeszłym roku, a my już powoli szykujemy się na jego następcę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

A ten nadejdzie już niebawem. Niezawodny informator billbil-kun doniósł bowiem, że gra pojawi się na rynku już 27 września 2024 roku.

Produkcja zadebiutować ma w dwóch edycjach – standardowej i Ultimate. Tytuł podobno będzie dla nas dostępny wcześniej o 7 dni, jeśli zdecydujemy się na zakup drugiego z tych wydań.

Producenci mają też przygotować coś dla abonentów EA Play. Ci – a co za tym idzie także użytkownicy Xbox Game Pass – również zagrają w EA Sports FC 25 wcześniej za sprawą 10-godzinnego triala.

Jeśli chodzi o cenę, w tym przypadku raczej nie zmieni się nic w porównaniu do poprzedniej części. Nadal mowa więc o 69,99 euro (ok. 300 zł) za wydanie standardowe oraz 99,99 euro (ok. 428 zł) za edycję Ultimate. Kwoty te dotyczą PC.

Data zapowiedzi EA Sports FC 25 nie jest jeszcze znana. Szacuje się jednak, że nastąpi ona już w ciągu 10 następnych dni.

W kwestii platform naturalnie możemy być pewni jej debiutu na PC, PS5 I Xboxach Series X|S. Premiera na PS4 również jest raczej pewna, a więc zapewne gra nie ominie też Xboxa One.

Źródło: Dealabs

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.