EA Sports FC 25 niebawem doczeka się prezentacji?! Gra najwidoczniej zagościła już na serwerach

EA SPORTS FC 24

W życiu pewne rzeczy są stałe i poza podatkami oraz śmiercią można dodać do tego coroczną premierę gry piłkarskiej od Electronic Arts. Kiedyś była to seria FIFA, a od ubiegłego roku mówimy już o EA Sports FC, które poza rebrandingiem i kilkoma zmianami gameplayu nie jest żadną rewolucją w stosunku do poprzednich odsłon. Najnowsze pogłoski sugerują, że już niebawem możemy doczekać się zapowiedzi kolejnej wirtualnej kopanki od „Elektroników”.

EA Sports FC 25 z rychłą prezentacją?

Profil PlayStation Game Size zamieścił dziś w nocy wymowny wpis, sugerujący, że na serwerach PlayStation najwidoczniej pojawiły się pliki lub wzmianki o EA Sports FC 25. Kilka godzin później na siostrzanym koncie pojawiła się grafika tej produkcji, która prezentuje się niemal identycznie, jak ta z ubiegłego roku. Jest to jak najbardziej spodziewany ruch, choć wiele osób mogło spodziewać się, że w tym roku gra zadebiutuje tylko na konsolach dziewiątej generacji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nic bardziej mylnego, bo dość szybko pojawiły się doniesienia, że logo nowej gry od EA pojawiło się także na serwerach dedykowanych dla sieci PlayStation 4. Oznacza to, że wzorem lat poprzednich kolejna odsłona zmagań na wirtualnych boiskach będzie dostępna w nieco okrojonej formie na starszych konsolach (PS4 i Xbox One). Dla wielu będzie to zapewne znakomita wiadomość.

Warto jednak podkreślić, że na ten moment są to jedynie poszlaki, które może i sugerują coś, ale nie należy traktować ich jako pewnik. Electronic Arts prędzej czy później odkryje karty (dosłownie i w przenośni) i zaprezentuje światu EA Sports FC 25. Pozostaje jednak pytanie, czy w tym roku seria ta doczeka się godnego rywala? W końcu na horyzoncie majaczy UFL oraz domniemana gra piłkarska od 2K…

Źródło: Twitter/X: PlayStation Game Size

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.