Gratka dla golfistów od EA i trzy inne gry za darmo przez weekend. Nowa oferta Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days

Dzisiaj czwartek, dlatego też – zgodnie z tradycją – Microsoft zaprezentował kolejną ofertę Xbox Free Play Days. Okazuje się, że w ten weekend posiadacze konsol Xbox będą mieli okazję zapoznać się z aż czterema produkcjami. Zgodnie z przekazanymi informacjami zainteresowani sprawdzą w tym tygodniu takie tytuły jak Bomber Crew, EA Sports PGA Tour, Greak: Memories of Azur oraz OddBallers.

Bomber Crew, EA Sports PGA Tour, Greak: Memories of Azur oraz OddBallers za darmo w ramach Xbox Free Play Days (15-18 czerwca)

Zwiastun EA Sports PGA Tour

Prawie w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość przetestowania kilku wybranych produkcji i podobnie jest także tym razem. Subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą cieszyć się wspomnianymi wyżej grami za darmo do 18 czerwca, a więc do najbliższej niedzieli.

Przeczytaj też: Najlepsze gry hack and slash

Kup Xbox Series X

Podoba Wam się najnowsza oferta Xbox Free Play Days? Zamierzacie skorzystać z okazji i sprawdzić w ten weekend chociaż jedną z wymienionych wyżej produkcji? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.