Duża aktualizacja EA Sports WRC z ważnymi poprawkami! Wyeliminowano uciążliwe problemy na PC

EA Sports WRC

Choć EA Sports WRC spotkało się z ciepłym odbiorem wśród krytyków, nie zabrakło głosów wskazujących na problemy z wydajnością gry na PC. Deweloperzy z Codemasters wzięli jednak sprawy w swoje ręce. Aktualizacja 1.3 jest już dostępna i wprowadza masę poprawek w wielu obszarach gry.

EA Sports WRC z aktualizacją 1.3

Jak informują twórcy, pojawiła się już duża aktualizacja 1.3 do EA Sports WRC. Łatka naprawia wiele ważnych błędów, jednak szczególnie zainteresowani mogą być gracze pecetowi. Twórcy dodali bowiem Unreal PSO Caching, dzięki czemu w produkcji nie powinny już występować mikrozacięcia związane z kompilacją shaderów oraz wsparcie dla User Datagram Protocol na PC.

Zespół Codemasters zadbał również o zwiększenie liczby klatek na sekundę na wszystkich platformach. Poza tym ulepszono animację, audio, a także rozwiązano różne problemy graficzne związane z poszczególnymi modelami samochodów. Pełna lista zmian dostępna jest na oficjalnej stronie.

Zobacz też: Monitor gamingowy do 600 zł

Na koniec przypomnijmy, że EA Sports WRC zadebiutowało 3 listopada 2023 roku. Produkcja jest dostępna na PlayStation 5, Xboxach Series X|S oraz na komputerach osobistych.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.