Pierwsze recenzje EA Sports WRC! Miłośnicy rajdów otrzymają solidną produkcję, choć z problemami na PC

ea sports wrc oceny

Już dzisiaj fani rajdów będą mogli zasiąść do produkcji opracowanej przez Codemasters. Przed tym wydarzeniem warto zapoznać się jeszcze z pierwszymi recenzjami EA Sports WRC. Wiele wskazuje na to, że gracze wyczekujący tytułu powinni mieć powody do zadowolenia.

Pierwsze recenzje EA Sports WRC zwiastują solidną produkcję, jednak wydajność na PC może sprawiać problem

Zwiastun EA Sports WRC

W związku z dzisiejszą premierą EA Sports WRC, w sieci pojawiły się już pierwsze recenzje gry. Obecnie produkcja może pochwalić się średnią ocen na poziomie 84 w serwisie Metacritic i 83 na Opencritic. Warto jednak zaznaczyć, że na ten moment opinii nie jest jeszcze zbyt wiele. Mimo to te, które można już przeczytać, sugerują, że mamy do czynienia z solidną propozycją od Codemasters.

Recenzenci chwalą przede wszystkim liczbę tras czy samochodów, ale także model jazdy i realizm gry. Wielu zwraca uwagę na różnorodność treści, jakich dostarcza produkcja. Pozytywne opinie dotyczą również prezentacji audiowizualnej. Pojawiły się także głosy, że EA Sports WRC to najlepsza nowoczesna gra rajdowa, która powinna zdecydowanie przypaść do gustu fanom tego sportu.

W opiniach, które są dostępne w momencie pisania tego tekstu, nie pojawia się wiele krytyki. Dziennikarze podkreślają jednak, że istnieją pewne błędy techniczne, które wymagają naprawy – według redakcji TheSixthAxis optymalizacja na PC nie jest na odpowiednim poziomie. Gra nawet na odpowiednio skonfigurowanym sprzęcie może nie utrzymywać 60 fps w wysokiej rozdzielczości. Redaktorzy zauważają także, że konieczne jest zintegrowanie tytułu z subskrypcją EA Play.

Przykładowe recenzje EA Sports WRC:

  1. GameGrin – 9,5/10
  2. IGN France – 9/10
  3. Everyeye.it – 8,8/10
  4. The Games Machine – 8,5/10
  5. CGMagazine – 8,5/10
  6. Gamereactor UK – 8/10
  7. Shacknews – 8/10
  8. IGN Portugal – 8/10
  9. Hardcore Gamer – 8/10
  10. TheSixthAxis – 7/10

Przeczytaj też: Gry na komputer

Wygląda na to, że fani rajdów otrzymają naprawdę solidną produkcję. W większości pozytywne opinie mogą zachęcić do zakupu EA Sports WRC niezdecydowanych graczy. A czy Wy macie zamiar dać szansę temu tytułowi? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.