Echo Generation trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Echo Generation

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że do Xbox Game Pass zmierza lubiane Marvel’s Avengers. Z kolei dziś wyszło na jaw, że już wkrótce usługa Microsoftu wzbogaci się o kolejną bardzo obiecującą grę pod tytułem Echo Generation. Warto zanotować, że produkcja trafi do abonamentu w dniu swojej premiery.

REKLAMA

Echo Generation wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Echo Generation

Echo Generation to niezależna przygodówka, której akcja rozgrywa się latem 1993 roku. Gra opowiada historię grupy dzieciaków biorących udział w śledztwie dotyczącym tajemniczego wypadku. Niestety bohaterowie szybko zostają przyparci do muru przez żądne krwi potwory, co sprawia, że ich priorytetem staje się obrona rodzinnej mieściny. Motywem przewodnim zabawy będzie walka, rozwiązywanie zadań i wbijanie nowych poziomów.

Premiera Echo Generation odbędzie się 21 października 2021 roku i tego samego dnia gra pojawi się również w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!