Ekrany ładowania w Forspoken na PS5 mają trwać ledwie sekundę

Forspoken

Forspoken to niezwykle ciekawie zapowiadająca się przygodówka z elementami RPG. Premiera potencjalnego hitu odbędzie się jeszcze w tym roku, a teraz dowiedzieliśmy się, że ekrany ładowania w Forspoken na PS5 mają trwać ledwie sekundę. Zapewnił o tym jeden z deweloperów pracujących przy grze.

Niezwykle szybkie loadingi w Forspoken na PS5

Zwiastun Forspoken z elementami rozgrywki

Tytułową grę opracowuje studio Luminous Productions. Teppei Ono, dyrektor techniczny projektu, poinformował, że ekrany ładowania w Forspoken na PlayStation 5 mają trwać mniej więcej sekundę. Mężczyzna wskazał, że uda się to osiągnąć dzięki szybkiemu dyskowi SSD M.2, jaki znajduje się wewnątrz najnowszej konsoli Sony.

Przeczytaj też: Next-genowe Red Dead Redemption 2 może być w drodze

Oczywiście na odpowiednio skonfigurowanych komputerach loadingi również mają być błyskawiczne. Premiera Forspoken odbędzie się 11 października 2022 roku. Gra ukaże się jedynie na PC i PlayStation 5 — posiadacze konsol Microsoftu i Nintendo będą musieli obejść się smakiem.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z